Відпочинок в Закарпатті весною – це чудова ідея, якщо ви хочете буквально втекти в місце, атмосферу якого складно передати словами.
Тут все інакше, всі проблеми далеко, тут ви дійсно зможете розслабитись. Закарпаття – це красиво і дуже корисно для здоров’я, адже це не лише гори, а й відпочинок в басейнах і термальних джерелах. Кращого відновлення навесні складно собі уявити.
Ключові аргументи «за» відпочинок в Закарпатті навесні
Перед тим, як розібратись, де відпочити, пропонуємо оцінити, чому це дійсно чудова ідея. Конкретніше:
- квітуча природа. Навесні гори особливо красиві, коли прокидаються від зими. В цю пору року тут дуже яскраво. Мальовнича природа буквально оточує вас з усіх боків;
- сприятливі умови для активного відпочинку. В горах ще не дуже спекотно, як влітку, тому умови більш сприятливі. Можна займатись пішим туризмом, велосипедними прогулянками;
- унікальний мікроклімат та цілющі мінеральні води. Це не просто особлива родзинка, це те, за чим дійсно варто їхати навесні в Закарпаття, адже вітамінна підтримка організму після зими просто критично необхідна;
- великий вибір туристичних локацій та оздоровчих курортів. На теренах Закарпаття їх дійсно чимало, і можна підібрати виходячи з власних вподобань та потреб.
Весняний відпочинок на Закарпатті – це те, що наповнить вас енергією та дозволить отримати справжнє естетичне задоволення, а також приємні емоції.
Басейни Закарпаття
Навесні дуже хочеться тепла, тож не дивно, що люди прагнуть буквально в нього зануритись. Цьому сприяє відпочинок з басейном в Закарпатті. Умови максимально комфортні, а відчуття складно передати словами.
Найпопулярніші басейни та їх особливості:
- смарагдовий. Відмінне рішення для тих людей, які прагнуть відчути оздоровлюючий ефект. Термальні процедури на свіжому повітрі цьому сприяють. Басейн містить зручні сидіння з гідромасажем спини тане тільки. Вдається максимально комфортно пропрацювати ноги, верхню частину тулуба. Це дасть можливість чудово розслабитись;
- золотий кран здоров’я «Косино». Це просто велетенських розмірів басейн, в якому облаштовані фонтани джакузі. Вони виконані у вигляді традиційних напоїв Закарпаття – пива, вина, кави та палинки (традиційної фруктової горілки). По центру в басейні присутні зони гідромасажу, а такожлокація «швидка» та «тиха» ріка. Їх використання дозволить не лише розслабитись, але й зняти м’язову напругу. Як приємний бонус – термальні чаші з ароматичною водою, які сприяють максимально ефективному релаксу;
- дитячий басейн. Сімейний відпочинок навесні також не буде проблемою, адже навіть для маленьких відвідувачів тут обладнаний простір. Неглибокий басейн з термальною водою, яка не менш корисна для зовсім юного організму. Обладнані максимально безпечні та зручні умови, щоб малеча насолоджувалась відпочинком.
Перебування в термальних басейнах можливо в тому числі й навесні, коли температура повітря ще не досить висока. Але завдяки +35…+38 градусам у воді можна не відчувати дискомфорту, а ось розслаблення та повне задоволення вам гарантовано.
Сауни: куди варто потрапити в Закарпатті весною
Ще один незабутній досвід відпочинку на Закарпатті – це сауни. Вони настільки різноманітні, що у вас перехопить подих. Залишилось лише правильно обрати. Огляд саун Закарпаття далі.
Евкаліптова – екзотика, яка зовсім поруч. Дерево, яке є основою, росте в Австралії, але щоб відчути всі його цілющі властивості, абсолютно не обов’язково їхати на його батьківщину. Просто відвідайте тематичну сауну в Закарпатті. Перше, що вас вразить, – це аромат, він просто неймовірний. Для отримання такого ефекту використовуються натуральні ароматичні олії. Процедури в сауні допоможуть:
- стимулювати імунітет;
- швидше відновитись від стресових ситуацій;
- видужати від хвороб;
- прогріти м’язи, що покращить стан у разі наявності захворювань опорно-рухового апарату.
Приємна, розслаблююча атмосфера та м’яке освітлення допоможуть отримати від процедури максимальний результат.
Соляна лисяча нора – ще один варіант незвичайної сауни. Інгаляція парами в ній дуже корисна, крім того, створена атмосфера, яка сприяє релаксу. Ароматерапію забезпечують пари морської солі – її розчин автоматично розпилюється в повітрі з визначеною періодичністю. Відвідування лисячої нори не має протипоказань.
Трав’яна сауна дає змогу відчути терапевтичну силу лікарських трав. Після перебування покращується кровообіг за рахунок створення помірного кардіонавантаження. Інші ефекти, які можна відчути:
- усунення спазмів м’язів;
- виведення токсинів;
- м’який вплив на нервову систему.
Та й загалом, в такій сауні буквально «залишите» все, що засмічує тіло та душу в нашому стрімкому ритмі життя.
Крижана печера – це, можливо, не для всіх підходить, адже тільки но завершилась зима. Однак це той досвід, який варто відчути на собі. Ви отримаєте приємне охолодження, під впливом якого судини звужуються. При подальшому нагріванні відбувається буквально вибух енергії. Така полярність відчуттів забезпечує наповнення внутрішнім теплом, яке за секунди розповсюджується по всьому тілу. В крижаній сауні створений дуже характерний антураж, навіть дує північний вітер.
Весна – це період відновлення, розквіту. Тому не дивно, що одним з кращих варіантів відпочинку, який можна обрати на Закарпатті, буде саме розслабляючий та наповнюючий енергією.