Евкаліптова сауна

1  2  3

Сьогодні практично неможливо зустріти людину, яка б не чула про чудові цілющі властивості евкаліпта.

Але рідко кому вдавалося побачити це дерево. Ми не пропонуємо поїхати на його батьківщину – в Австралію. Ми пропонуємо відвідати евкаліптову сауну та насолодитися неймовірним ароматом!

Особливість евкаліптової сауни – це використання натуральних ароматичних олій. Ароматична процедура стимулює імунітет, допомагає швидко відновлюватися після стресу, хвороби, а також  м’яко і глибоко прогріває м’язи та суглоби опорно–рухового апарату. Благотворний аромат евкаліпта, приємна розслаблююча музика та м’яке освітлення створюють відчуття релаксу та прекрасного настрою.

sauna

Соляна лисяча нора

1  2  3
Як співається у всіма відомій пісні “The Fox (What does the fox say?)”, секрет лисиці – це давня таємниця. Навряд чи ви зможете розгадати її в нашій королівській сауні – Соляній лисячій норі (ми і самі її не знаємо). А ось набратися здоров’я, подихати соляними парами та насолодитися приємними звуками лісу у вас однозначно вийде. Ефект аромотерапії досягається використанням морської солі, розчин якої автоматично розпиляється в повітря через певні проміжки часу. Це створює атмосферу теплого соляного гроту і ефективно позначається на роботі верхніх дихальних шляхів і легенів. До речі, така сауна не має протипоказань для відвідування.

sauna2

Трав’яна сауна

   3

З давніх часів людина використовує терапевтичні властивості лікарських трав. Трав’яна сауна покращує кровообіг, створює помірну кардіонагрузку. Після відвідин трав’яної сауни усуваються спазми і болі в м’язах, підвищується гнучкість м’язів та заспокоюється нервова система. Трав’яна сауна володіє сильним оздоровчим та тонізуючим ефектом, м’яко впливаючи на всі системи організму одночасно, виводячи токсини, допомагаючи вам позбавитися від всього непотрібного, що проникає в тіло під впливом життя у великому місті, порушеної екології та неправильного харчування.

sauna

Римська сауна

1  2  3

Римська сауна — це найдавніший вид лазні, який сягає своїм корінням в історію Стародавнього Риму. У давнину відвідування римських лазень було невід’ємною частиною соціального життя римлян, а також рецептом їх доброго здоров’я та довголіття. Римські лазні можна було знайти практично у всіх великих та значущих містах Риму. Відвідуючи лазню, люди не просто очищали там своє тіло, але спілкувалися та відпочивали після напруженого робочого дня або тижня. Густа пара огортає тіло та м’яко прогріває його, поступово розслабляючи всі м’язові затиски, відновлює бадьорість та працездатність. Для посилення ефекту пара насичується ефірними оліями з вишуканим ароматом.
sauna2

Хамам

1  2  3

Хамам – це незабутні враження.
Хамам – це молодість, здоров’я, заряд бадьорості та гарного настрою.
Хамам – це неймовірне розслаблення і зняття втоми, що накопичилася після робочих днів, стресів та суєти. Після відвідування сауни поліпшується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також варто відзначити поліпшення загального стану організму та підвищення настрою.
Хамам ефективно очищує шкіру, стимулює регенерацію шкірного покриву та обмінні процеси. Уповільнює ефект старіння, допомагає розслабитися після фізичних навантажень.

sauna

Угорська сауна

  3

Завiтайте до сухої угорської сауни, переваги якої можно перераховувати дуже довго!

Угорська сауна знiмає нервову та м’язову напругу, посилює кровообiг, тонiзує серцевий м’яз, омолоджує шкiру, знижує болi та втомлюванiсть м’язiв, суглобiв та зв’язок, покращує якiсть сну. Родзинкою угорської сауни є оригінальна піч–кам’янка. В ній розпечене каміння знаходиться у відрі, яке кожні 5 хвилин опускається у бочку з пивом, наповнюючи сауну приємним ароматом хліба та хмелю, що подумки переносить вас до старої сільської хатинки.

sauna2

Крижана печера

1  2  3

Якщо вам не вистачає зими – ласкаво просимо в нашу крижану печеру!

Після активізації кровообігу в гарячих саунах прийміть приємне охолодження в крижаній печері.
Під впливом холоду судини шкіри звужуються, а подальше повторне нагрівання організму викликає в клітинах вибух енергії. Ця полярність відчуттів призводить до приємного внутрішнього тепла, яке розливається по тілу!

А північний вітер та унікальні зимові пейзажі, що транслюються в крижаній печері, перенесуть вас у королівство зими та додадуть емоцій!

Приїжджайте в Косино за здоров’ям!
Королівські сауни чекають на вас!
sauna

Питний фонтанчик

пить

Під час перебування у саунах організм людини активізує процеси теплообміну, в результаті чого разом із шлаками і токсинами виводиться значна кількість води. Щоб попередити процеси зневоднення і відновити водний баланс, не забувайте після кожного сеансу сауни випивати об’єм однієї склянки води.

Душ

Душ, Час перебування до 1хв., температура 20...38 гр. Цельсія

Очистити тіло після прогріваючих процедур допоможуть спеціальні душі: розслабляючий оптичний душ заспокоїть шкіру і змиє залишки накопичених стресів, «літній дощ» підбадьорить, відновить активність організму і підніме настрій, а масажний приємно очистить поверхню шкіри від залишків відмерлих клітин. Любителям контрастних процедур рекомендуємо скористатись «льодяним відром».

Льодяна гірка

Лёд горка

Щоб загартувати свій організм, рекомендуємо після відвідування саун спробувати активні обтирання крижаною стружкою. Така процедура пришвидшує циркуляцію крові, що супроводжується приємним легким поколюванням та плавним розповсюдженням тепла по всьому по тілу.

Час роботи саун:
Понеділок – четвер: з 11:00 до 18:00
Пʼятниця – неділя: з 10:00 до 19:00

Вхід дітям до 150 см не дозволено.