Лобі-бар
Lobby bar

Відвідавши «Косино», Ви одразу зрозумієте, як ми любимо зустрічати гостей. Розташувавшись біля головного входу в комплекс, просторий і затишний лобі-бар призначений як для ділових переговорів і дружніх зустрічей, так і просто для того, щоб відпочити після довгої дороги. Широкий вибір зігріваючих, прохолодних напоїв і коктейлів, алкогольна карта, легкі закуски і випічка перетворять Ваше очікування в приємне проведення часу.

Аква-бар
Lobby bar

Ідеальне місце для спекотного літнього дня – аква-бар у прісному басейні «Н2O». Цікаві алкогольні коктейлі для дорослих, фруктові соки та фреші для малечі, а також багато інших прохолоджуючих пропозицій, якими можна насолоджуватись, не виходячи з басейну. Особливий настрій тут створює екзотична музика та мексиканські історії на стіні позаду найдовшої в Україні барної стійки (27 метрів). У 2015 році за цією стійкою було одночасно випито 1000 патріотичних коктейлів «Слава Україні!», що зафіксовано Національним Реєстром Рекордів України.

Кальян-бар
Lobby bar

Кальян-бар – єдине спеціально відведене для паління місце на території комплексу «Косино». Тут Ви зможете спробувати кілька видів кальяну на вибір: на воді, молоці, на основі із соку або алкоголю, завжди тільки з якісним тютюновим наповнювачем з різних країн світу. Привітний персонал також запропонує Вам легкі закуски, широкий асортимент зігріваючих і прохолодних напоїв, алкогольних і безалкогольних коктейлів – все, що потрібно для смачної перерви між прийомами водних процедур.

Боргаз
Lobby bar

«BORHÁZ» (в перекладі з угорської – дім вина) – це унікальне місце, де зібрані найкращі вина Закарпаття спеціально для наших гостей. Сік землі, напій богів – вино і виноробство в Закарпатті посідають особливе місце, тож поєднайте  релакс в термальних басейнах та саунах із знайомством з  гастрономічними принадами регіону.

Відчути справжню насолоду від вишуканих напоїв запрошуємо у винний підвал «Iváncsó Pince», де на цінителів вина чекають різноманітні дегустації вин і палинки з оригінальними закусками.